W sobotę inauguracja rundy wiosennej

foto.archiwum igloopol.info

Pierwsze spotkanie ligowe po przerwie zimowej odbędzie się już jutro o godzinie 15:00 na stadionie Igloopolu. Przeciwnikiem Morsów będzie Piast Tuczempy, który zajmuje obecnie 13 miejsce w ligowej tabeli. Po długiej przerwie od ligowych zmagań piłkarze czują głód rywalizacji o punkty. Zapraszamy wszystkich kibiców aby i 12 zawodnik wspomagał drużynę w osiągnięciu ligowego zwycięstwa.

Długo nie informowaliśmy o meczu z powodu prac jakie musiały zostać wykonane aby mógł on się odbyć z udziałem publiczności. W poniedziałek otrzymaliśmy informację od przedstawicieli komisji licencyjnej, że na naszym stadionie możemy grać tylko przy zamkniętych trybunach. Od wtorku trwa walka z czasem aby poprawić wszystkie niedociągnięcia i już dzisiaj wieczorem będziemy mogli pochwalić się nową kostką wyłożoną zaraz przy wymienionym ogrodzeniu trybuny głównej.

Pomimo przeciwności mecz odbędzie się z udziałem kibiców gospodarzy za co szczególne słowa uznania należą się Piotrowi Drobotowi bez którego nie było by to możliwe.

Na pierwszy mecz decyzją zarządu klubu bilety będą dostępne w promocyjnej cenie 5 zł (normalnie 10 zł). W kasach stadionu dostępne będą, także karnety na całą rundę wiosenną w cenie 50 zł. Kobiety i dzieci do 15 lat wstęp wolny.

Zarówno bilety jak i karnety są darowizną na rzecz Stowarzyszenia Ludowy Klub Sportowy „IGLOOPOL” Dębica. Pamiętaj, że kupując karnet wspierasz klub. Zachęcamy do zakupu, także kibiców spoza Dębicy jako wyraz wsparcia dla swojej drużyny.

Widzimy się już jutro o godzinie 15:00 na stadionie. Liczymy, że będziesz z nami i wspólnie rozpoczniemy ligowe zmagania!