W sobote gramy z Czarnovią

Po długiej zimowej przerwie zbliźa się szybkimi krokami inauguracja rundy wiosennej w wykonaniu piłkarzy Igloopolu Dębica. Morsy juź w najbliźszą sobotę 13 kwietnia gościć będą na własnym obiekcie druźynę Czarnovii Czarna.

 

Po pierwszej rundzie podopieczni trenera Józefa Stefanika z dorobkiem 33 pkt. wspólnie z Wisłoką Dębica i Victorią Czermin przewodząc ligowej tabeli. W zgoła innej sytuacji znajduje się Czarnovia, która na półmetku uplasowała się na 14 miejscu z dorobkiem 11 punktów. Chociaź w powszechnej opinii zdecydowanym faworytem tego meczu jest Igloopol, to jednak biało – niebiescy z szacunkiem podchodzą do swojego rywala, z którym zawsze grała im się cięźko.

 

Podczas zimowej przerwy z kadry Igloopolu ubyli Krystian Knych, który wrócił po wypoźyczeniu do Głowaczowejoraz, oraz Grzegorz Chmura (wyjazd zagranicę). Na wiosnę nie zobaczymy równieź leczacego kontuzje Dariusza Kurca. Do druźyny przybyło czterech nowych piłkarzy, napastnik Dawid Bobek (powrót zagranicy) i pomocnicy Krzysztof Skarbek (wznowił treningi) , Daniel Pałka  (Czarni Jasło), oraz Mateusz Oleksy (ostatnio bez klubu).

Zobaczymy jak nowi zawodnicy wkomponują się do druźyny. Nie ma co wróźyć z fusów, w sparingach róźnie to wyglądało, na pewno formę nasz piłkarzy zweryfikuje boisko. Zapraszamy wszystkich na stadion w sobotę o godz. 15:00, wesprzyjmy naszych piłkarzy głośnym dopingiem w walce o ligowe punkty!

 

NA RUNDĘ WISOENNĄ OBOWIĄZUJĄ NASTĘPUJĄCE CENY BILETÓW:

 

– 8 zł Normalny

– 5 zł Ulgowy