Unia Nowa Sarzyna – IGLOOPOL Dębica 1:1(0:0)

Bramki:1-0 Lebioda (67-karny, zatrzymanie ręką strzału Weresa z przewrotki przez Jędrzejczyka), 1-1 Stefanik (78-karny, faul zastawnego na B. Bogaczu).

IGLOOPOL:Wilczyński – Dziobek, M. Baran, Jędrzejczyk, Krajewski – Juszkiewicz, Nalepka(46. Maduzia), Mitek, T. Nowak(70. Janasiewicz) – M. Stefanik, P. Bogacz(46. B. Bogacz).

SĘDZIOWALI: Tomasz Mroczek – Leszek Gawron i Sebastian Krzak (Mielec).

ŹÓŁTE KARTKI: Puńko, Weres – Krajewski, Jędrzejczyk; CZERWONA: Puńko (90+1, druga źółta).

WIDZÓW 400.

Piłkarze IGLOOPOLu w dzisiejszym meczu zremisowali 1:1 z Unią Nowa Sarzyna. Bramkę dla biało – niebieskich strzelił M.Stefanik z rzutu karnego w 79 min spotkania.

Unia znowu zawiodła remisując u siebie z nizej notowanym Igloopolem 1-1. Pierwsza połowa była dosyć wyrównana, nie brakowało akcji po obu stronach, ale źadnemu zespołowi nie udało się umieścić piłki w bramce. Druga część spotkania to zdecydowane ataki Unii, ale duźa nieskuteczność i brak wykończenia. W 67 min ładna akcja została zakończona strzałem z przewrotki Krzysztofa Weresa, który wywalczył tym strzałem rzut karny, bo okazało się źe uderzenie ręką (przypadkową) zablokował obrońca Igloopolu. Karnego pewnie wykonuje Lebioda i mamy 1-0. Po zdobyciu tej bramki Unia uspokoiła grę i do głosu zaczęli dochodzić goście grożnie kontratakując. W 74 min mogło byc 2-0 dla Unii, ale dobrej okazji nie wykorzystał Weres, odbierając piłkę bramkarzowi przewrócił się w polu karnym. Sędzia jednak nie dopatrzył się faulu bramkarza Igloopolu i nie zagwizdał karnego. Kilka minut póżniej zagwizdał ewidentnego karnego dla gości, po faulu bramkarza Zastawnego na wychodzącego sam na sam napastnika Igloopolu. Zastawny obejrzał źółty kartonik, a Marcin Stefanik bardzo pewnie strzelił i wyrównał na 1-1. W końcówce nie brakowało determinacji po obu stronach i obydwa zespoły mogły jeszcze przechylić szalę na swoją korzyść. Ataki Igloopolu sprawiały wraźenie grożniejszych. Wynik nie uległ jednak zmianie i 1 pkt pojechał do Dębicy!

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Piast Tuczempy 1:1

Mecze Stal Mielec – Rzemieślnik Pilzno oraz Wisłoka – Siarka zostały przełozone na 21.09.2005 r.