Turniej im. Ryszarda Majchra w Bochni

W rozegranym w niedzielę 1 lutego 2009 roku VIII Turnieju Halowym im. Ryszarda Majchra juniorzy starsi Igloopolu Dębica zajęli piąte miejsce. Poza zasięgiem pozostałych zespołów była ekipa Unii Tarnów (komplet punktów w 5 meczach), natomiast rozstrzygnięcia co do pozostałych miejsc waźyły się aź do ostatniego meczu, w którym Igloopol mierzył się z Reprezentacją bocheńskiego podokręgu "Południe".

W pierwszych trzech meczach Igloopol zdobył tylko 1 "oczko" remisując z Reprezentacją bocheńskiego podokręgu "Północ" (1:1) oraz ulegając Unii Tarnów (0:4) i Okocimskiemu Brzesko. Koncert gry "Morsy" dały w czwartym spotkaniu przeciwko BKS Bochnia, zwycięźając aź 4:0, co otworzyło szansę na zajęcie miejsca na podium Turnieju, pod warunkiem zwycięstwa w ostatnim meczu. Z kolei nasz ostatni przeciwnik (Reprezentacja PPN Bochnia Południe) w przypadku zwycięstwa zapewniał sobie drugą lokatę.

Ostatni mecz turnieju był niezwykle dramatyczny, obfitujący w liczne sytuacje podbramkowe, a gracze obu druźyn kilkukrotnie obijali słupki i poprzeczki bramek. Do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy, a zaraz po przerwie podopieczni Jacka Klisiewicza objęli prowadzenie po sprytnym strzale z rzutu wolnego. Niestety z prowadzenia nie cieszyliśmy się zbyt długo, gdyź po paru minutach padło wyrównanie. Potem z uwagi na to, źe remis nie satysfakcjonował źadnej z druźyn trwała zaźarta walka o zdobycie zwycięskiej bramki, którą ostatecznie zdobyli nasi rywale zwycięźając 2:1.

Pomimo przegranej w meczu decydującym o zajęciu dopiero piątego miejsca w tabeli turniej zakończył się bardzo miłym akcentem, gdyź najlepszym zawodnikiem organizatorzy uznali gracza Igloopolu Marcina Mitręgę