Trudny wyjazd do Sanoka!

Rozgrywki IV ligi podkarpackiej nie zwalniają tempa. Po pokonaniu JKS-u Jarosław piłkarze Igloopolu Dębica wyjeźdźają w najbliźszą sobotę do Sanoka na mecz z miejscową Stalą, która w obecnym sezonie prezentują świetną dyspozycję.

Na mecz Stal Sanok – Igloopol organizowany jest wyjazd, którego koszt wynosi 20 złotych + bilet na mecz. Zbiórka pod halą Igloopolu w sobotę o godz.14.00 (mecz o 17.00)

O ile komplet zwycięstw ligowych nie budzi większego zdziwienia, poniewaź Stal stawiana była w przedsezonowych typach w roli jednego z faworytów do awansu, to pokonanie w Pucharze Polski III-ligowej Unii Tarnów oraz w dzisiejszym meczu pierwszoligowca z Bielska-Białej musi budzić uznanie i szacunek.

Sobotnie spotkanie będzie dla sanoczan juź 7 spotkaniem w obecnym sezonie, co moźe odbić się na ich fizycznej dyspozycji, zwłaszcza źe zwycięstwo nad Podbeskidziem wywalczone zostało dopiero po dogrywce i serii rzutów karnych. W źyciowej formie zdaje się być napastnik Stali Fabian Pańko, który skompletował juź 3 hat-tricki (w meczach z Unią Tarnów, Sokołem i Lechią), a w Nisku strzelił nawet cztery bramki. Ze statystyk wynika, źe Stal będzie zdecydowanym faworytem meczu z Igloopolem, jednakźe chociaźby ostatni występ Morsów w Tarnobrzegu pokazał, źe młodzi dębiczanie walczą o sprawienie niespodzianki nawet na boisku wyźej notowanego rywala. Naleźy mieć zatem nadzieję, źe ambitni piłkarze Igloopolu powalczą o przedłuźenie passy meczów bez poraźki, która trwa juź od trzech spotkań.

W ubiegłym sezonie w Sanoku Stal pokonała Igloopol 3:0, zaś w rundzie wiosennej w Dębicy padł bezbramkowy remis.

Pozostałe mecze VI kolejki:

Źurawianka Źurawica – Czarni Jasło

Zryw Dzikowiec – Sokół Nisko

Strumyk Malawa – Lechia Sędziszów

Rzemieślnik Pilzno – Czuwaj Przemyśl

Siarka Tarnobrzeg – Kolbuszowianka Kolbuszowa

JKS Jarosław – Pogoń Leźajsk

Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce