Treningi wznowione – pierwszy sparing za nami

Pierwszy tydzień treningów już za nami. W związku z rezygnacją Łukasza Cabaja treningi z drużyną seniorów rozpoczął drugi trener Marcin Stefanik we wtorek 9 stycznia. W przerwie zimowej pożegnaliśmy się z „Papim” – Karolem Wojtyłą, który ma pomóc klubowi ze swojej rodzinnej miejscowości tj. Ładzie Biłgoraj w awansie do III ligi. Kolejnym zawodnikiem jakiego nie zobaczymy na wiosnę w bramce Igloopolu jest Jakub Baut.

Na treningach pojawił się jeden testowany zawodnik. Po trzech jednostkach treningach w sobotę przyszła kolej na sparing. Na pierwszy ogień rozegraliśmy wewnętrzny mecz testowy, przeciwnikami seniorów był nasz zespół CLJ U-17.

Igloopol Dębica – Igloopol Dębica CLJ U-17 3:4 (1:4)

Igloopol: Gawle(Maciąg) – Pawłowski, Duilio, Leśniak, Jaszcz, Peda, Buda, Dzióbak, Cyganowski, Kos, Okoń. Zagrali również: Jasiak, Adamski, Król, Mosur, Testowany

Igloopol CLJ U-17: Lis – Adamski, Jurkiewicz, Siedlecki, Ciskał – Gawle, Smoła, Susz – Pyrcioch, Kurek, Hatalski. Zagrali również: Hołda, Skubel, Moroziuk, Sok, Sroka, Romanowski

Bramki: 2xKos, Buda k – 3xHatalski, Kurek

Mecz rozgrywany był w fatalnych warunkach na zmrożonym sztucznym boisku. Lepsi okazali się młodzi zawodnicy z Centralnej Ligi Juniorów wygrywając to spotkanie.

Pełny sztab szkoleniowy pierwszej drużyny przedstawimy w przyszłym tygodniu.