Strug Tyczyn – IGLOOPOL Dębica 3:2 (2:0)

Strug Tyczyn – IGLOOPOL Dębica 3:2(2:0)

Bramki: Jacek Mitek (50), Marcin Stefanik (55).

Skład: Wilczyński – Siwek, Jędrzejczyk, Krajewski, Dziobek – Mitek, Juszkiewicz, Nowak, Wiszyński (75" Kiwacki) – Janasiewicz (85" Ferenc), Bogacz (50" Stefanik)

Niestety w dzisiejszym spotkaniu lepsi okazali się piłkarze Strugu Tyczyn wygrywając 3:2 z Morsami. W pierwszej połowie padły, aź dwa gole dla gospodarzy. Druga połowa przebiegała juź nieco lepiej. Goście otrząsnęli się z 2 punktowej straty i sami zdobyli dwie bramki, pierwszą Jacek Mitek (50), a drugą Marcin Stefanik (55). Niestety to nie był koniec bramek w tym spotkaniu i w dość kontrowersyjnej sytuacji padła bramka dla Tyczynian. Mimo poraźki gra piłkarzy IGLOOPOLu nie było najgorsza, niestety nie ustrzegli się oni takźe błędów, które wykorzystali rywale.

Kibiców IGLOOPOLu: ok.60

8 zdjęć w dziale Fotogaleria

Pozostałe wyniki 1 kolejki:

Rafineria/Czarni Jasło – Resovia 2:4

Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl 2:0 (0:0)

Nafta Jedlicze – Wisłoka Dębica 0:1 (0:0)

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Stal Mielec 1:0

Piast Tuczempy – Unia Nowa Sarzyna 1:2

mecz nie odbył się w pierwotnym terminie z powodu śmierci wieloletniego prezesa Unii Władysława Gamońa

Sokół Nisko – Izolator Boguchwała 1:1

Źurawianka Źurawica – Rzemieślnik Pilzno 3:2

Elektrociepłownia Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg 2:1
Relacja:

91 minuta Koniec meczu w 1 kolejce IGLOOPOL przegrywa 3:2

70 minuta: 3:2 – W dość kontrowersyjnej sytuacji padł Gol dla piłkarzy Strugu; napastnik prawdopodobnie dotkną piłkę ręką

57 minuta: Gra wyrażnie na korzyść IGLOOPOLu, walka o kaźdy metr boiska.

55 minuta: GOL !!! 2:2 tym razem strzelał Stefanki Marcin

50 minuta: GOL!! 2:1 Jacek Mitek umieścił piłkę w siatce gospodarzy !

45 minuta: 2 gol dla Strugu tym razem z karnego.

44 minuta: GOL dla Tyczyna; napastnik Strugu umieścił piłkę w siatce z 20 metrów

Do 20 minuty: Gra toczy się w środku boiska, z lekką przewagą dla IGLOOPOLu, kilka sytuacji strzeleckich dla Morsów; jedna grożna dla Strugu – Pewna obrona Wilczyńskiego.

Relacje prowadził: ciekawski