Stawiamy na Igloopol

Rozgrywki piłkarskie IV ligi podkarpackiej tuż tuż. Nasza drużyna w 1. kolejce zmierzy się na wyjeździe z Polonią Przemyśl. Niebawem zakłady na to i inne spotkania inauguracyjnej kolejki sezonu 2019/2020 pojawią się w ofercie legalnych polskich bukmacherów internetowych (tu zweryfikowana lista ), a wraz z nimi również specjalne promocje, bonusy i bezpieczne kupony.

Choć wielu kibiców ma jeszcze w pamięci, poprzedni sezon IV ligi, zakończony awansem Wisłoki Dębica, to pora powoli przygotowywać się do nowego ligowego rozdania. O tak wyraźnego faworyta w nowym sezonie może być trudno. Izolator Boguchwała, który zakończył rozgrywki 2018/2019 na drugim miejscu w tabeli, stracił wielu podstawowych piłkarzy i w nowym sezonie o jego sile stanowić będą głównie młodzieżowcy. Podobnie wygląda sytuacja trzeciego zespołu minionych rozgrywek, czyli Polonii Przemyśl – po sezonie odeszło stamtąd blisko 10 piłkarzy. Na tym tle ciekawie prezentować się może tegoroczny beniaminek IV ligi podkarpackiej – Stal II Mielec. Na co dzień w drużynie trenują przede wszystkim młodzieżowcy, ale na mecze ligowe będzie ona zasilana tymi zawodnikami, którzy nie zmieszczą się w kadrze pierwszego zespołu Stali, występującego w Fortuna I Lidze.

Mecze Igloopolu u legalnych bukmacherów

Nasi kibice piłki nożnej mogą nie tylko wspierać Igloopol poprzez doping na stadionie, ale również poprzez stawianie zakładów wzajemnych na nasze mecze. Choć do startu rozgrywek ligowych pozostało jeszcze nieco czasu, warto już teraz śledzić ofertę niektórych legalnych bukmacherów – zakłady na spotkania IV ligi podkarpackiej regularnie oferuje typerom przede wszystkim forBET Zakłady Bukmacherskie. Od czasu do czasu pojawiają się one również w ofercie innych operatorów z licencją Ministerstwa Finansów: STS-ie, Fortunie Online oraz eToto.

Kod promocyjny na mecze Igloopolu

Decydując się na postawienie zakładu wzajemnego na mecz Igloopolu Dębica należy pamiętać o jednej kwestii. Podczas rejestracji na stronie internetowej wybranego legalnego bukmachera online warto skorzystać ze sprawdzonego kodu promocyjnego . Dlaczego? Otóż pozwala on na zwiększenie bonusu powitalnego, który każdy bukmacher przygotowuje dla swoich nowych klientów. Dla przykładu – standardowy bonus na start od bukmachera forBET może wynieść nawet 2000 zł (100% pierwszej wpłaty do 1000 zł, 75% drugiej wpłaty do 500 zł oraz 50% trzeciej wpłaty do 500 zł). Wpisując podczas rejestracji w odpowiednie pole kod promocyjny można uzyskać dodatkowo 50 zł na zakład bez ryzyka, 50 zł ekstra bonusu oraz freebet 10 zł dostępny po pozytywnej weryfikacji. To zupełnie darmowe pieniądze, które następnie można przeznaczyć na wytypowanie wyniku spotkania naszego Igloopolu!

Graj legalnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów. Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.