Stal Mielec-IGLOOPOL Środa 16:00

Juź w najbliźszą środę Nasza Druźyna rozegra mecz 21 kolejki. Tym razem przeciwnikiem będzie dwukrotny Mistrz Polski- Stal Mielec.
Igloopol i Stal na wiosnę zdobyły po 4 punkty. W ostatniej kolejce Stal zremisowała na wyjeżdzie ze swoją imienniczką z Sanoka 1-1, Igloopol zaś uległ przed własną publicznością Unii Nowa Sarzyna 0-1.

Po 20 kolejkach Stal jest na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 35 punktów, Igloopol jest na miejscu ósmym i ma na koncie 27 punktów.

Obie druźyny w środę spotkają się po raz 18. W dotychczasowych 17 spotkaniach lepszy bilans mają Mielczanie, którzy wygrali 7 spotkań, 7 spotkań zakończyło się remisami ( wszystkie w Dębicy), 3 razy lepszy okazał się Igloopol. Bilans bramkowy to 24-14 na korzyść Stali.Cztery mecze były o mistrzostwo I ligi, sześć o mistrzostwo II i siedem o mistrzostwo IV ligi. Jesienią w Dębicy mecz zakończył się remisem 1-1, choć Igloopol mógł ten mecz wygrać kilkoma bramkami.

Mając w pamięci ostatni mecz Igloopolu w Mielcu (przegrany 5-0) miejmy nadzieję, źe Morsy wezmą rewanź za tamto spotkanie.