Stal Mielec – IGLOOPOL Dębica 1:0 (1:0)

IGLOOPOL: Pyskaty – Dziobek(M.Bogacz 83"), Jedrzejczyk, Baran, Krajewski – Juszkiewicz, Nalepka, Stefanik(Mitek 78"), Długosz(Nowak 27") – B.Bogacz, Gosa(P.Bogacz 70")

Źółte kartki: Pyskaty, Gosa

SĘDZIOWAŁ: Marek Guzik(Krosno)

W dzisiejszym spotkaniu piłkarze IGLOOPOLu przegrali 1:0 ze Stalą Mielec po wyrównanym meczy. W pierwszych minutach spotkania inicjatywie przejęli goście i to oni stworzyli sobie kilka sytuacji, Stefanik wbiegł w pole karne oddał strzał, który został zablokowany przez miejscowego obrońcę.
Chwile póżniej w 11 minucie grożny strzał na bramkę Pyskatego oddał Molongo, jednak nie przyniósł on prowadzenia Stali. Od tej chwili mielczanie byli stałymi gośćmi na połowie Morsów. W 19 minucie spotkania Bartek Bogacz mocnym strzałem próbował umieścić piłkę w siatce – futbolówka przeleciała minimalnie nad poprzeczką. Na boisku zaczęła panować nerwowa atmosfera, Długosz został sfaulowany i doznał kontuzji, w 25 miejsce jego miejsce musiał zająć Nowak. Piłkarze Stali nie wykorzystali dwóch 100% sytuacji. Morsy nie dawali za wygraną i cały czas starali się atakować bramkę Stali, Arkadiusz Gosa podał do Bartłomieja Bogacza, temu jednak nie udało się umieścić piłki w siatce, piłka kolejny raz poszybowała minimalnie nad poprzeczką. Kiedy wydawało się, źe nic juź się nie zmieni do końca pierwszej połowy mielczanie wywalczyli roźny, po którym padła bramka, piłkę do siatki posłał w 44 minucie Abramowicz. Krzysztof Pyskaty nie był przekonany o tym czy bramka powinna być uznana i rozpoczną kłótnię z sędziom, za co został ukarany źółtą kartką. Zaraz po wznowieniu gry piłkarze IGLOOPOLu rozpoczęli atakować bramkę miejscowych. W 46 minucie gry Bartek Bogacz zagrał na pole karne do Gosy, ten niestety dotkną piłkę ręką, za co otrzymał źółtą kartkę. Druga połowa przebiegała w atmosferze akcji z akcją oraz walki w środku boiska. Niestety piłkarzom IGLOOPOLu nie udało się zdobyć choćby punktu mimo usilnych prób. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.