Siarka Tarnobrzeg – IGLOOPOL Dębica 0:0(0:0) – CZARNA MAGIA cz.II

IGLOOPOL: Pyskaty – Dziobek, Baran, Jędrzejczyk, Krajewski – Nalepka(k), Stefanik, Mitek(Nowak), Juszkiewicz – Gosa, Bogacz B(Janasiewicz)

SĘDZIOWAŁ: Piotr Foryt (Łańcut)

W rozegranym dziś meczu o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej Morsy zremisowały na wyjeżdzie z Siarką Tarnobrzeg 0-0. Juź pierwsza połowa pokazała, źe będzie to cięźki mecz dla obu druźyn. Pierwsi grożną sytuacje stworzyli Biało – Niebiescy. K.Nalepka zagrał na lewą stronę do wchodzącego J.Mitka niestety za mocno. Szybką kontrę po tej akcji wyprowadziła Siarka, na nasze szczęście K.Pyskaty stał na posterunku. Nasi piłkarze jeszcze kilka razy próbowali rozmontować obronę gospodarzy niestety nieskutecznie. Druga część meczu to szybkie i częste kontry gospodarzy. W 60 minucie rzut wolny, do piłki podchodzi "Gerdi" i pokonuje bramkarza Siarki niestety sędzia nie uznaje tej bramki. Końcówka była nerwowa. W 88 minucie wolny dla Igloopolu, dosrodkowanie w pole karne i bramka strzelcem T.Nowak – ku zdziwieniu wszystkich sędzia znowu nie uznaje prawidłowo zdobytej bramki!!! Głównym bohaterem meczu był sędzia, który podejmował bardzo kontrowersyjne decyzje.

Mecz kończy się wynikiem 0:0. Dziękujemy piłkarzom za walkę do końca, kibicom za głośny doping.bohater spotkania – bynajmniej nie pozytywny

Pozostałe wyniki 21 kolejki:

Rafineria/Czarni Jasło – Rzemieślnik Pilzno 0:0

Elektrociepłownia Rzeszów – Izolator Boguchwała 1:2

Źurawianka Źurawica – Unia Nowa Sarzyna 1:0

Strug Tyczyn – Stal Mielec -odwołany z powodu złego stanu boiska

Sokół Nisko – Wisłoka Dębica 2:3

Piast Tuczempy – Polonia Przemyśl 0:5

Kolbuszowianka Kolbuszowa – Resovia 2:1

Nafta Jedlicze – Błękitni Ropczyce 0:0