Rozgrywki młodzieźowe

Siarka Tarnobrzeg – Igloopol Dębica 0:3 (0:1)

 

0:1 Hendzel 34 min.

0:2 Czerwiec 49 min.

0:3 Hendzel 80 min.

 

Siarka: Lasota – Bochnak, Obara, Biernacki, Oladele (46 Brania) – Duda, Wolan, Zasadni – Saja, Rodzeń, Rusek

Igloopol: Jagoda – Mitręga, Moraniec, Mitan, Syguła, Surdyka, Jędrzejczyk, Hendzel, Draguła, Wójcik K.(86 Klich), Czerwiec

 

Miłą niespodziankę sprawili nam wczoraj nasi juniorzy starsi, którzy na wyjeżdzie gładko pokonali Siarkę Tarnobrzeg 0:3. Nikt chyba nie spodziewał się takiego wyniku po zeszłotygodniowej poraźce u siebie z Skołyszynem 1:6, w którym to meczu dostaliśmy aź 3 czerwone kartki. Na dodatek w ostatnim tygodniu z gry w naszej druźynie zrezygnowało dwóch chłopaków z rocznika 91, co dodatkowo ograniczyło pole manewru trenerowi Kaczówce.

 

Niestety w drugim meczu nasi juniorzy młodsi wysoko przegrali z Siarką  6:0, na pewno wpływ na tą poraźkę miał fakt ubytków kadrowych w ekipie trenera Lorka na rzecz juniorów starszych. Przypominamy, źe w ubiegłym tygodniu juniorzy młodsi  pokonali Skołyszyn 2:1, bramki w tym meczu dla naszej druźyny zdobyli Oskar Jarosz i Maciej Jędrzejczyk.

 

Wczoraj grali równieź nasi młodzicy starsi, którzy rozgromili na własnym stadionie Resovie Rzeszów 11:1! Sześć bramek w tym meczu zdobył Aleksander Drobot,  kolejne trzy gole dołoźył Patryk Zygmunt,  a po jednym trafieniu zanotowali  Sebastian Wanat i Jakub Persak.