Rozgrywki młodzieźowe – Pierwsza Liga Podkarpacka Juniorów

Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl  1:0 (juniorzy starsi)

1:0 Surdyka 72 min.

Igloopol: Jagoda – Ziarko, Jędrzejczyk, Gaweł, Sujdak, B.Draguła (83.Smagacz), Czapiga (80.Wróbel), Wójcik (46.Surdyka), S.Wanat (67.Sędłak), D.Wanat, Papiernik (46.Rokita)

 

W miniony weekend 8 kolejkę rozgrywała podkarpacka liga juniorów, w której nasi juniorzy dwukrotnie pokonali w Dębicy Polonie Przemyśl.  W pierwszym meczu juniorzy starsi wygrali z Polonią 1:0,  bramkę dającą nam 3 pkt. w 72 min. ładnym strzałem z dystansu zdobył Krystian Surdyka.  Igloopol z dorobkiem 16 pkt. zajmuje 5 miejsce w tabeli tracąc do lidera Stali Rzeszów zaledwie 3 pkt.

 

Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl  6:0 (juniorzy młodsi)

1:0 Bień 14 min.

2:0 Nalepka 16 min.

3:0 Papiernik 18 min.

4:0 Nalepka 52 min.

5:0 Bień 76 min.

6:0 Zajchowski 80 min.

Igloopol: Brandys –  Bień, Dygdoń, Grych, Cyboran, Kieca, T.Draguła, Nalepka, Magdoń (60.Wolański), Papiernik (41.Sędłak), Kołodziej (70.Zajchowski)

 

W drugim meczu juniorzy młodsi nie pozostawili złudzeń swoim rywalom i rozbili Polonię Przemyśl 6:0. Po dwie bramki w tym meczu zdobyli Kamil Bień i Tomasz Nalepka, na listę strzelców wpisali się równieź Paweł Papiernik i Michał Zajchowski, którzy strzelili po jednym golu. Juniorzy młodsi wywalczyli do tej pory 12 pkt. i z tym dorobkiem plasują się środku tabeli, w okolicach siódmego miejsca. Kolejne mecz  Igloopol zagra juź w najbliźszą sobotę w Krośnie z Karpatami.

Wyniki juniorów z 6 kolejki:

Igloopol – Siarka (juniorzy starsi) 4:0

Bramki: Surdyka, S.Wanat, Wójcik, Sędłak

 

Igloopol – Siarka (juniorzy młodsi) 2:1

Bramki: Dygdoń, Magdoń

 

Wyniki juniorów z 7 kolejki:

Resovia – Igloopol (juniorzy starsi) 3:0

Resovia – Igloopol (juniorzy młodsi) 4:1

Bramka: Gaweł