Resovia Rzeszów – IGLOOPOL Dębica 0:2 (0:1)

W rozgrywanym dzis zaległym spotkaniu dwunastej kolejki IV ligi podkarpackiej piłkarze IGLOOPOLu wygrali z Resovią Rzeszów 0:2 (0:1) po bramkach Jacka Mitka (14 minuta) i Krzysztofa Nalepki (76 minuta).

RESOVIA:Pietryka 5 – Wożny 3, Mita 4, Krawczyk 4 (79. Bryk), Ferenc 3 – Rozborski 4, Domoń 3, Solarz 5, Rajzer 4 – Kwiatkowski 5 (75. Smęźeń), Kruczek 3 (52. Biliński 4).

IGLOOPOL: Pyskaty 6 – Dziobek 5, Baran 5, Jędrzejczyk 5 – Maduzia 4 (68. M. Bogacz), Juszkiewicz 6, Nalepka 6, Mitek 6, Stefanik 5 – Bobek 4, P. Bogacz 4 (Nowak 6).

SĘDZIOWALI Maciej Gumiński – 6 oraz Dariusz Tomas i Paweł Drabik (Jarosław).

ŹÓŁTE KARTKI: Biliński – Jędrzejczyk, Maduzia. WIDZÓW 200.

Początek spotkania nie wskazywał na to, źe gospodarze zejdą z boiska pokonani. W 3. minucie Wiktor Solarz przymierzył z wolnego a piłkę zmierzającą pod poprzeczkę redebiutujący w Igloopolu Krzysztof Pyskaty sparował na róg. Minutę póżniej Grzegorz Kwiatkowski trafił w słupek i na tym skończyły się okazje Resovii. Goście pierwszą składną akcję zakończyli powodzeniem; na prawej flance urwał się Marcin Juszkiewicz, podał przed pole karne do Artura Jędrzejczyka który trafił w słupek, a dobitka Jacka Mitka była formalnością.

Przez następne 40 minut na boisku niewiele się działo. W 72. minucie Dawid Bobek z bliska trafił w słupek, a dwie minuty potem z pięciu metrów nie trafił w piłkę mając przed sobą pustą bramkę. Szczęście uśmiechnęło się za to do Krzysztofa Nalepki, który z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Marcinem Pietryką.

Żródło: GC Nowiny

W drugim zaległym spotkaniu Wisłoka Dębica – Unia Nowa Sarzyna 2:0