Remis z vice-liderem

Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 2:2 (2:0)

Igloopol: Psioda – Ligęzka, Wanat (47′ D. Rokita), Socha, Smagacz, Syguła (71′ Stańczyk), K. Rokita (61′ Mrozowski), Janus (81′ Nalepka), Stefanik, Machnik, Pyskaty (83′ Gongora-Valdes)

Izolator: Kaszuba – Gajdek, Wiącek, Bogacz, K. Wilk, Worosz (46′ Pikiel), Pałys-Rydzik, Dobrzański (77′ J. Wilk), Zieliński, Dudek, Róg

Kartki żółte: D. Rokita, Janus, Pyskaty – Kaszuba, Wiącek

Bramki: 1:0 Socha 7′, 2:0 K. Rokita 11′ – 2:1 Zieliński 60′, 2:1 Zieliński 90′

Sędziował: Paul z Nowej Sarzyny

Piłkarze Igloopolu zremisowali z vice-liderem Izolatorem Boguchwała po bardzo dobrym dla oka meczu. W pierwszem połowie przeważał Igloopol czego efektem były dwie bramki na początku spotkania. Pierwsza już w 7 minucie zdobyta głową przez Damiana Sochę po wrzutce z wolnego Kamila Rokity. Druga bramka to już 11 minuta i trafienie Kamila Rokity mocnym płaskim strzałem po wycofaniu piłki przez Kamila Machnika z pola karnego. Druga połowa odmieniła trochę obraz gry i to goście przejęli inicjatywę a Morsy skupiły się bardziej na kontrach. Piłkarze Izolatora doprowadzili do wyrównania po dwóch bramkach zdobytych przez Patryka Zielińskiego ostatniej w 90 minucie gry. Swoje sytuacje mieli także gospodarze (Piotr Pyskaty i Damian Rokita) jadnak nie udało się im wykorzystać.