Remis z Lechia Sedziszów w przedostatnim sparingu przed nowym sezonem

Igloopol Dębica – Lechia Sędziszów 2:2 (2:0)

2:0 Sebastian Pisarek 40 min.

2:1 Damian Długosz 56 min.

2:2 Dariusz Frankiewicz 67 min.

Igloopol: Psioda (65.Jagoda) – Brzostowski, Długosz (45.Siwula), Socha,  Mitręga (45.Hendzel), Saletnik (45.Karaś), Syguła (45.Mitan), Rokita, Machnik, Halz (45.Więcek), Pisarek

Remisem 2:2  z Lechią Sędziszów zakończył się przedostatni mecz kontrolny przygotowujących się do nowego sezonu piłkarzy Igloopolu Dębica.

Po dobrej pierwszej połowie i dwóch bramkach Sebastiana Pisarka  „morsy” prowadziły 2:0,  w drugiej połowie trener Klisiewicz wpuścił na boisko sześciu nowych zawodników , co spowodowało spory chaos w naszych poczynaniach. Co skrzętnie wykorzystali goście strzelając po naszych błędach dwie bramki i doprowadzając do remisu.

Po raz kolejny w Igloopolu zagrali testowani Damian Halz i Hubert Karaś, którymi Igloopol jest bardzo powaźnie zainteresowany.  Równieź w tym meczu wystąpił Dawid Rokita z LKS Źyraków, który do niedawna był jeszcze zawodnikiem Wisłoki Debica,

być moźe wzmocni On nas w nowym sezonie. Niestety w sparingu nie mogli zagrać Krzysztof Chmiel (kontuzja), Piotr Sujdak i Krzysztof Skarbek (sprawy zawodowe).  Wszystko równieź na to wskazuje, źe w nowym sezonie w barwach Igloopolu nie zobaczymy juź Kamila Czerwca, któremu nowa praca koliduje z grą dla naszego zespołu.

Kolejny, ostatni sparing przed rundą jesienna Igloopol zagra juź w najbliźszą sobotę 6 sierpnia o godz. 11:00 w Dębicy z Wolanią Wola Rzędzińska.