Igloopol Dębica – JKS Jarosław 1:1 (0:0)

Igloopol: Psioda – Syguła , Darłak, Socha, Stefanik, Żydek (55′ Brzostowski), Janus (70′ Pyskaty), T. Nalepka, D. Rokita (75′ Pierzchała), Wanat, P. Nalepka (90′ Jezuit).

JKS: Lis – Broda, Szakiel, Saramak, Kuliga, Bała, Sobolewski, Bańka(83′ Ukrainec), Pawlak (77′ Przewoźnik), Raba, Jurczak

Kartki żółte: T. Nalepka, Wanat, P. Nalepka – Bańka

Bramki: 1:1 Syguła 81′ – 0:1 Bała 51′

Sędziował: Szydełko z Rzeszowa

W meczu 14 kolejki IV Ligi Podkarpackiej piłkarze Igloopolu zremisowali 1:1 z JKSem Jarosław, obie bramki kibice zobaczyli w drugiej połowie spotkania. Mecz był wyrównany, pierwsi na prowadzenie wyszli goście za sprawą Bały, który w 51 minucie gry pokonał Psiodę. Stratę jednego gola odrobił Syguła strzelając kapitalną bramkę z wolnego w samo okienko. Pomimo prób zarówno jednego jak i drugiego zespołu więcej bramek w tym spotkaniu nie padło i mecz zakończył się remisem.