"Mikołaj na medal!" Kibice Igloopolu dzieciom!

Pragniemy z nieukrywaną przyjemnością i dumą poinformować, źe akcja ”Mikołaj”, która spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem pośród sympatyków naszego Klubu dobiegła końca. Finałem tego przedsięwzięcia była impreza mikołajkowa, która odbywała się w dniu 13 grudnia 2007 roku w Domu Kultury ”Mors”, przy którym działa Ośrodek Wczesnej Terapii i Rehabilitacji Dzieci.

Dzięki finansowemu i rzeczowemu wsparciu ze strony źyczliwych naszej akcji dębickich firm, a takźe ludzi dobrej woli, moźliwe było obdarowanie prezentami sporej liczby dzieci pozostających pod opieką Ośrodka. W ramach akcji "Mikołaj" zebraliśmy łącznie 5043 złotych, w tej kwocie zawarta jest równieź wartość przekazanych darowizn rzeczowych.
Rozpoczynając naszą akcję nie spodziewaliśmy się, źe zgromadzimy aź tak duźe środki na realizację naszego wspólnego przedsięwzięcia, tym bardziej pragniemy złoźyć na ręce wszystkich ofiarodawców gorące i szczere podziękowania za wsparcie akcji, której zorganizowanie nie byłoby moźliwe bez pomocy sponsorów. Nasza wdzięczność jest jeszcze większa, gdy weżmiemy pod uwagę to, źe tegoroczny "Mikołaj" był pierwszą naszą tego rodzaju inicjatywą, której powodzenie wyraźać się będzie nie tylko uśmiechem dębickich dzieci obdarowanych prezentami, ale takźe przyczyni się do realizacji dalszych przedsięwzięć mających na celu poprawę wizerunku kibiców Igloopolu w społeczeństwie. Serdecznie wszystkim raz jeszcze dziękujemy!

ROZLICZENIE AKCJI

Zebraliśmy 3810zł w gotówce.

Wydatki:

1.130 szt. misiów małych- 1774 złote.

2.Słodycze- 1195 złotych.

3.Miś duźy- 180 złotych.

4.Koszulka dla misia- 33 złote.

5.Dekoracja(balony)38 złotych.

6.Worki na prezenty- 8,50 złotych.

7.Piłka noźna- 30 złotych( druga została podarowana przez jednego z kibiców)

8.Trzy zapomogi dla najbardziej potrzebujących rodziny- 600 złotych.

9.Koszty przelewów bankowych- 3 złote.

Razem: 3861,50 złotych!

Dodać do tego trzeba dary(słodycze) z Sklepu IGA i Kauflandu za kwotę 1233 zł, oraz zakup cukierków za talon o nominale 50 zł, który otrzymaliśmy jako promocje z marketu Carrefour.

Suma wydatków: 5094,50 złotych!

Galeria !