Przełamanie w Besku

Przełom Besko – Igloopol Dębica 1:2 (1:0)

Przełom: Półkoszek – Salyuk, Osiniak, Śmietana, Czura (46′ Kapłon), K. Kijowski, Winnicki, Mogilany, Kwiatkowski (46′ Biega), Szybka, Kuzio (75′ Frydryk)

Igloopol: M. Ostaszewski – Lamparty, Wanat (53′ Darłak), Socha, Stefanik, Syguła (80′ Żydek), T. Nalepka, K. Rokita (70′ Janus), D. Rokita (90′ Pierzchała), P. Nalepka (83′ Jeziut), Pyskaty (53′ Brzostowski)

Karki żółte: Półkoszek, Salyuk, K. Kijowski – K. Rokita, Jeziut

Bramki: 1:0 K. Kijowski 45′ – 1:1 Socha 60′, 1:2 Syguła 73′

Sędziował: Winiarz z Przeworska.

Piłkarze Igloopolu wygrali pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie, pokonali w Besku tamtejszy Przełom 1:2. Pierwsza połowa spotkania pomimo niekorzystnego wyniku (straty bramki w ostatniej minucie) była bardzo dobra w wykonaniu Morsów, to oni praktycznie przez większość czasu atakowali bramkę Przełomu, jednak jak zwykle brakowało kropki nad i w postaci zdobytych goli. Druga połowa spotkania to walka o korzystny rezultat, co udało się osiągnąć za sprawą Damiana Sochy i Piotra Syguły. Wynik i gra w spotkaniu wyjazdowym jak najbardziej na plus, jednak w dalszym ciągu nie widać było goli zdobywanych przez napastników, co przy tylu sytuacjach powinno przełożyć się na spokojną końcówkę spotkania.