Przegrywamy dwa weekendowe mecze

Niewiele brakło w meczu zarówno seniorów z Cosmosem Nowotaniec jak i CLJ U-17 z Escola Warszawa do uzyskania choćby punktu. Reguły jednak są proste, kto strzela więcej bramek ten wygrywa.

Cosmos Nowotaniec – Igloopol Dębica 2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Stefanik 27-karny, 1:1 Kalemba 44, 2:1 Verbnyy 90.

Cosmos: Shkarban – Pinchuk (46 Hura ż), Mykytsey ż, Petryk, Nahornyi ż – Pieniążek (69 Piotrowski), Łychowydko, Verbnyy ż – Kalemba (62 Senko), Pieszczoch (78 Gomułka), Espana (46 Khomchenko). Trener: Grzegorz Pastuszak.

Igloopol: Maciąg – Leśniak, Pawłowski ż, Dos Santos – Peda, Dzióbak, Stefanik, Wojtyło – Cyganowski, Kos (83 Jaszcz), Okoń (62 Buda). Trener: Łukasz Cabaj.

Sędziował: Pachołek (Jarosław)

Nasza drużyna grała bardzo wyrównany mecz z Cosmosem Nowotaniec, zarówno gospodarze jak i goście mieli wiele sytuacji do zdobycia bramek jednak do końcowych minut spotkania nie było rozstrzygnięcia. Dopiero w 90minucie gry prowadzenie gospodarzom dał Verbnyy czym ustanowił wynik spotkania pomimo zrzucenia się na bramkę gospodarzy przez Morsów w doliczonym czasie gry.

Igloopol Dębica – Escola Varsovia 2:4 (0:0)

Bramki: 1:0 Adamski 53, 1:1 Kucharski 65, 1:2 Dywan 75, 1:3 Kucharski 90+3, 2:3 Gujda 90+7, 2:4 Milczarek 90+10.

Igloopol: Sroka – Siedlecki (Kolman), Adamski, Ciskał, Smoła, Gawle, Hatalski (88 Pyrcioch), Kurek (74 Romanowski), Surmiak (73 Susz), Gujda, Jurkiewicz. Trener: Łukasz Jamróg