Przegrana z Wolanią , wygrana z Glinikiem !

IGLOOPOL Dębica – Wolania Wola Rzędzińska 2:4(0:3)

IGLOOPOL: Mazurek – Siwek, Chmura, Muryjas, Reptak – Rudziński, Nowak, Macnar, Moraniec – Kudła, Janasiewicz

Zagrali równieź: Siwula, Wróbel, Źukowski, Dzięgiel

W pierwszym dzis rozegranym meczu kontrolnym Biało -Niebiescy przegrali z Wolanią 4:2. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości, którzy dość szybko zdobyli trzy bramki i kontrolowali przebieg gry. Morsy oddały tylko 2 strzały w swiatło bramki. Po zmianie stron gra się wyrównała. Doskonałej sytuacji nie wykorzystali piłkarze gości, piłke zmierzającą do pustej bramki z wielkim poświęceniem wybija Źukowski, ta uderza w słupek i wylatuje w pole karne. Bramki dla IGLOOPOLu strzelili: Janasiewicz oraz Wróbel.

IGLOOPOL Dębica – Glinik/Karpatia Gorlice 3:0(3:0)

IGLOOPOL: Pyskaty – Nalepka, Jedrzejczyk, Dziobek, Krajewski – Kiwacki, Stefanik, Madura, Sobkowicz – Bogacz B, Bogacz P

Zagrali równieź: Psioda, Mitek, Długosz

5 minuta 1:0 Sobkowicz

15 minuta B.Bogacz

40 minuta Sobkowicz

Od początku sparingu dominowali piłkarze Igloopolu co udowodnili juź w 5 minucie po strzale Bartosza Sobkowicza. Niecałe 10 minut póżniej ładnym strzałem w światło bramki popisał się Bartłomiej Bogacz, a na zakończenie pierwszej połowy dołoźył jeszcze 2 gola na swoje konto Bartosz Sobkowicz. W drugiej połowie piłkarze gości próbowali odrobić straty, jednak z mizernym skutkiem, poniewaź to "Morsy" cały czas atakowały.