Przegrana z Polonią

Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl 2:5 (1:4)

Igloopol: Psioda – D. Rokita, Darłak, T. Nalepka, Smagacz, Syguła (46′ P. Nalepka 5), K. Rokita (88′ Siedlecki), Janus (69′ Lamparty), Machnik, Stefanik (46′ Draguła), Brzostowski (75′ Łapa)

Polonia: Lipka – Kocój, Kuźniar, Sobol, Stysiał (80′ Solarz), Szpakowski (71′ Błahuciak), Bańka, Kazek, Vorobei, Wanat, Piątek (71′ Sedlaczek).

Bramki: 0:1 Piątek 6′, 1:1 K. Rokita 17′, 1:2 Wanat 23′, 1:3 Bańka 37′, 1:4 Wanat 44′, 2:4 Brzostowski 59′, 2:5 Głuszko 90+4′.

Kartki żółte: D. Rokita, K. Rokita, Siedlecki – Kazek

Sędziował: Strzępek (Rzeszów).

Piłkarze Igloopolu przegrali w wyżej notowanym rywalem. Polonia wygrała spotkanie praktycznie w pierwszej połowie zdobywając 4 bramki. W drugiej połowie Morsy próbowali odrobić straty jednak nie udało się. Bramki dla Igloopolu zdobyli Kamil Rokita w pierwszej połowie oraz Adrian Brzostowski w drugiej.