Sokół Sienawa – Igloopol Dębica 2:1 (2:1)

Igloopol: Psiada – Brzostowski K. (86′ Lamparty), Szczepanik, Chmiel, Nalepka T., Stefanik, Syguła, Rokita D., Rokita K., Brzostowski A. (24′ Draguła, 84′ Socha), Nalepka P.

Sokół: Pawlus – Kardyś, S. Padiasek, Syvyj, M. Padiasek, Czyrny, D. Jędryas, Halejcio (54′ Bursztyka), Stefan (56′ Lipniarski), Tołpa (73′ Flis), M. Jędryas (84′ Wilusz).

Bramki: Czyrny D. 15′ i 39′ – Nalepka P. 44′

Piłkarze Igloopolu zainaugurowali sezon 2016/2017 w Sieniawie gdzie zmierzyli się z miejscowym Sokołem. Początek spotkania to gra głownie w środku pola z lekką przewagą gospodarzy. Wszystko zmieniło się około 16 minuty gry kiedy to kontuzji doznał Adrian Brzostowski. Morsy grając w 10 straciły pierwszą bramkę, od tego momentu to piłkarze Sokoła dostali wiatru w żagle i dominowali na boisku. Przełożyło się to na bramkę dla gospodarzy zdobytą przez Czyrnego w 39 minucie w zamieszaniu w polu karnym gości. Kolejna stracona bramka obudziła piłkarzy Igloopolu i to oni zaczęli dominować pod koniec pierwszej połowy. W 44 minucie gry w dogodnej sytuacji znalazł się Przemysław Nalepka i umieścił futbolówkę w siatce. Druga odsłona spotkania to pogoń Morsów, którzy dążyli do wyrównania, niestety pomimo przewagi wynik nie uległ zmianie i w 90 minucie gry na tablicy nadal świecił się wynik 2:1.

Miejmy nadzieję, że kontuzja Adriana nie będzie poważna i uda się mu szybko wrócić do gry.