Prezent ślubny

W 22. Kolejce najciekawiej zapowiada się derbowy pojedynek w Dębicy. Igloopol będzie podejmował Rzemieślnika Pilzno. W tym samym czasie(sobota godz. 11.) prowadząca w tabeli Wisłoka podejmować będzie Strug. W dolnej strefie tabeli interesujące powinny być spotkania w Nowej Sarzynie i Rzeszowie.
– Nadal mamy w pamięci nasz poprzedni pojedynek w Tarnobrzegu – mówi prezes Igloopolu, Adam Wiszyński. – Mecz ten był retransmitowany przez tarnowską telewizję kablową w Dębicy. Nasi kibice bezpośrednio przed ekranami telewizyjnymi mogli przekonać się, źe dwie bramki, które strzeliliśmy Siarce były prawidłowe. Niestety arbiter był innego zadania … W sobotę chcemy koniecznie zainkasować trzy punkty.

W sobotę stan cywilny zmienia syn prezesa Igloopolu, Przemysław Wiszyński. Występował on zarówno w barwach Igloopolu jak i Rzemieślnika. Zawodnicy Igloopolu zapowiedzieli, źe postarają się w ramach prezentu ślubnego zdobyć trzy punkty. A po meczu cały zespół Igloopolu wraz z działaczami bawić się będzie na weselu swojego kolegi. Młodej parze źyczymy: Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Źycia.

W Rzeszowie o ""sześć"" punktów

Po pogromie na własnym boisku z Polonią Przemyśl (0-5) Piast Tuczempy w sobotę przyjeźdźa do Rzeszowa. – Dla nas to mecz o sześć punktów – mówi prezes honorowy Piasta, Roman Kałamarz. – Resovia, podobnie jak my broni ligowego bytu. Będziemy zadowoleni z kaźdego punktu zdobytego w Rzeszowie.

Sokół przeegzaminuje wicelidera

Sokól Nisko przyjeźdźa do zajmującej obecnie drugą pozycję przemyskiej Polonii. – Kończy się nam seria pojedynków z czołowymi zespołami – mówi trener Sokoła, Artur Chyła. – Potrafimy grać na wyjazdach i spróbujemy popsuć szyki przemyślanom. – Gramy o pełna pulę – dodał szkoleniowiec Polonii, Krzysztof Sugier. – Nie chciałbym, aby wysoka wygrana w Tuczempach zdekoncentrowała mój zespół. Nie moźemy zlekcewaźyć Sokoła.

Wypoczęty Strug

Prowadząca w tabeli Wisłoka podejmować będzie Strug Tyczyn. – Musimy zapomnieć o poraźce na inaugurację w Dębicy – mówi piłkarz gości, Grzegorz Chwasta. – Chcemy tym razem pokazać się z dobrej strony. Będziemy walczyć na boisku przodownika tabeli o trzy punkty. – Zdajemy sobie sprawę, źe Strug będzie wypoczęty, bo nie grał ostatnio ze Stalą Mielec – powiedział grający trener Wisłoki, Mirosław Kalita. – Walcząc o trzecią ligę musimy wygrywać spotkania, dlatego zagramy o pełną pulę.