Poraźka z v-ce liderem. Igloopol – Orzeł 0:2 (0:1)

W dzisiejszym spotkaniu ambitnie grającym piłkarzom Igloopolu nie udało się niestety sprawić niespodzianki i ulegli druźynie Orła Przeworsk 0:2 (0:1).
Losy spotkania mogłyby potoczyć się inaczej, gdyby juź w 3 min. szczęście dopisało Łapie, który pięknym strzałem z rzutu wolnego trafił jedynie w poprzeczkę. Z biegiem minut coraz wyrażniejszą przewagę osiągała druźyna przyjezdna, która umiejętnie wykorzystywała grę skrzydłami kierując liczne dośrodkowania w nasze pole karne. Obrońcom Igloopolu udawało się wychodzić z opresji obronną ręką aź do 45 min, gdy bramkę dla Orła strzelił głową Boratyn. Po przerwie gracze Orła nastawili się na grę z kontrataku i w efekcie tego mieli kilka znakomitych sytuacji pod bramką Flaszy, z których wykorzystali tylko jedną, gdy wynik meczu podwyźszył strzałem z woleja ponownie Boratyn. Generalnie gracze Orła zaprezentowali się jako bardzo dojrzała druźyna, grająca kombinacyjną i "ładną dla oka" piłkę, dzięki czemu zasłuźenie wywoźą z Dębicy trzy punkty. Graczom Igloopolu z pewnością nie moźna odmówić ambicji i serca do walki na boisku, ale jak pokazał dzisiejszy mecz, to jeszcze nie pora by urywać punkty druźynom z czołówki tabeli. Za tydzień kolejna szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności na tle silnego rywala, gdyź Morsy wyjeźdźają na mecz z Siarką do Tarnobrzega.