Poraźka i zwycięstwo w derbach z MKS Dębica

Igloopol Dębica – MKS Dębica 0:1 (juniorzy starsi)

0:1 Pasik 26 min.

Igloopol: Jagoda – Ziarko, Grdeń, Surdyka, Moraniec (46.Tułacz), Rogowski, Jędrzejczyk (46.Czapiga), Łukaszewski, Wójcik, Draguła, Pacanowski (65.Bil)

Poraźką 0:1 zakończył się wczorajszy mecz derbowy  Igloopolu z juniorami MKS-u Dębica. Zwycięską bramkę dla gości po błędzie naszej defensywy w 26 min. zdobył  Mateusz Pasik. Tym samym MKS zrewanźował nam się za jesienne wyjazdowe zwycięstwo 0:2 (Wójcik, Kajpust). Wczorajszy mecz był jednym ze słabszych jakie wiosną rozegrał Igloopol. Morsy przez prawie godzinę grały w tym meczu w dziesiątkę, kiedy to w 34 min. arbiter wyrzucił z boiska Rogowskiego. Uczciwie trzeba przyznać, źe sędzia zawodów nie był w tym meczu najlepiej dysponowany, popełnił wiele błędów które mogły wypatrzyć wynik meczu.

Pomimo tego, źe Igloopol grał w dziesiątkę to i tak nie musiał tego meczu przegrać. Zwłaszcza w drugiej połowie nasi juniorzy zepchnęli MKS do głębokiej defensywy, stwarzając sobie kilka okazji do zdobycia gola. Niestety szwankowała skuteczność i musieliśmy uznać wyźszość naszego lokalnego rywala.

Igloopol Debica – MKS Dębica 1:0

1:0 Szkutak 76 min.

Igloopol: Balasa (41.Brandys), Tułacz (34.Krzysztofek), Kieca, Sujdak, Smagacz, Czapiga (34.Kobos), Nalepka (70.Szkutak), Gaweł, Bil (54.Brzostowski), Sędłak, Momola

W drugim meczu nasi juniorzy młodsi zrewanźowali się swoim rówieśnikom za jesienną poraźkę wygrywając z MKS-em 1:0, bramkę na wagę 3 pkt. na kilka minut przed końcowym gwizdkiem zdobył Bartosz Szkutak.

Kolejny mecz juniorzy rozegrają we wtorek 26 kwietnia w Leźajsku z miejscową Pogonią.