Igloopol:Wilczyński- Jędrzejczyk,Bogacz,Siwek (75.Źarnowski),Reptak – Kiwacki,Bańka,Długosz,Madura (46. Kubas)- Stefanik,Janasiewicz(60.Rudziński)

Bramki:

Igloopol: 10 min Bańka, 18 min Bogacz, 36 min Kiwacki, 62 min Bańka, 67 min Stefanik.

MKS: 53 min Markiewicz(kar), 80 min Bogacz (kar)

W dniu dzisiejszym juniorom Igloopolu przyszło się zmierzyć z Dębickim MKS.

W meczu derbowym, który zaingurował rundę wiosenną lepsi okazali się wychowankowie LKS, którzy wygrali to spotkanie 5:2.W pierwszej połowie po składnych akcjach Igloopol wygrywał 3:0. Druga połowa była bardziej nerwowa w wykonaniu juniorów Igloopolu czego dowodem był 2 karne podyktowane dla druźyny gości. Juniorzy MKS pewnie wykonywali jedenastki. Bardzo dobry występ w barwach Igloopolu zanotował Artur Bańka który zdobył 2 gole.

Juniorzy młodsi:

IGLOOPOL Dębica – MKS Dębica 6:1
Igloopol: Barbara – Ruda,Węgrzyn,Chmura,Źukowski – Kubas,Kobylarz,Gaweł,Dzięgiel – Filak,Macnar

Bramki:

Igloopol: 2x Kubas ,Kobylarz, Macnar, Moraniec, Brzostowski

MKS: Królikowski

Juniorzy młodsi po bardzo dobrym meczu rozgromili swoich rywali 6:1. Najładniejszą bramkę w meczu zdobył Marcin Kobylarz który w drugiej połowie atomowym strzałem za linii pola karnego umieścił piłkę w okienku bramki nie dając bramkarzowi źadnych szans .