MECZ RUNDY! Siarka Tarnobrzeg – IGLOOPOL Dębica, sobota godz.17.30

Juź w najbliźszą sobotę nasz Igloopol wyjeźdźa do Tarnobrzega na prestiźowy mecz z tamtejszą Siarką. O ile to dopiero IV kolejka spotkań, to mecz w Tarnobrzegu jest niezwykle istotny dla obu zespołów, gdyź pokaźe o jakie cele walczyć będą te druźyny w bieźącym sezonie.

Na mecz Siarka – Igloopol organizowany jest wyjazd, którego koszt wynosi 20 zł plus bilet. Zbiórka pod stadionem Igloopolu o godzinie 15 !!!

Dla Siarki wręcz dramatycznie zakończył się ubiegły sezon, gdy nie tylko nie wywalczono awansu do II ligi, ale w ostatniej chwili Karpaty Krosno zepchnęły tarnobrzeźan do IV ligi. W obecnym sezonie kaźdy inny rezultat niź awans Siarki do III ligi przyjęty zostanie zatem przez kibiców z Tarnobrzega jako kolejna bolesna poraźka. O rozbudzonych nadziejach kibiców z Tarnobrzega świadczą nerwowe reakcje po przegranym meczu w Jaśle, gdy gracze Siarki poddani zostali ostrej krytyce. Trudno przewidzieć jak gospodarze poradzą sobie w meczu z Igloopolem z presją kibiców – czy wykaźą się skutecznością jak w meczach w Nisku (3:0) i z Błękitnymi (5:0), czy teź rozczarują jak w spotkaniu z Czarnymi (1:2). Problemem moźe być kontuzja podstawowego bramkarza Siarki, który został dosyć mocno poobijany przez graczy z Jasła i ma stłuczone źebra.

Na pewno inne cele przyświecają młodym dębiczanom, dla których kaźde zwycięstwo i kaźdy punkt na boiskach IV ligi są na wagę złota. Po pokonaniu Czarnych Jasło w I kolejce sezonu w dwóch kolejnych meczach Morsy zdobyły tylko jeden punkt, nie aplikując gościom ani jednej bramki. Trudno zatem upatrywać w zespole Igloopolu faworyta sobotniej konfrontacji, jednakźe przypomnieć naleźy, źe w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu dębiczanie niespodziewanie wywieżli z Tarnobrzega trzy punkty po bramce Sebastiana Pisarka.

Początek meczu o godz.17.30.

Pozostałe mecze IV kolejki:

JKS Jarosław – Czarni Jasło

Stal Sanok – Błękitni Ropczyce

Źurawianka Źurawica – Sokół Nisko

Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Młp.

Zryw Dzikowiec – Czuwaj Przemyśl

Strumyk Malawa – Rzemieślnik Pilzno

Pogoń Leźajsk – Kolbuszowianka Kolbuszowa