Mecz o przełamanie

Ligowy pażdziernik piłkarze Igloopolu rozpoczną od jednego z najciekawszych meczów rundy, a mianowicie wyjazdowej konfrontacji z Pogonią Leźajsk.

Na mecz Pogoń – IGLOOPOL organizowany jest wyjazd autokarowy. Koszt wyjazdu: 15 zł. Zbiórki: Rzeszowka godz 12.00, Zatorze godz 11.30

Po przedsezonowych wzmocnieniach "piwosze" stawiani byli w gronie faworytów ligi, czego potwierdzeniem były 4 kolejne zwycięstwa na początku rozgrywek. Wrzesień był jednak dla piłkarzy Pogoni bardzo nieudany, poniewaź w 4 ostatnich meczach zgromadzili jedynie dwa punkty (poraźki u siebie z beniaminkami z Targowisk i Zaczernia oraz wyjazdowe remisy w Wiśniowej i Ropczycach), co jest rezultatem mizernym zwaźywszy źe gorszy dorobek punktowy we wrześniu miał tylko JKS Jarosław. Niestety niewiele lepiej prezentował się w tym samym okresie dorobek Morsów, które po pamiętnej wygranej w Kolbuszowej zanotowały pod rząd trzy poraźki – wzystkie w identycznym stosunku 0:1.

Sobotni mecz będzie zatem typowym meczem o przełamanie dla kaźdej z druźyn, których trzy ostatnie mecze w Leźajsku kończyły się remisami.

Początek meczu w sobotę 3 pażdziernika o godz.15.00.

Sezon 2008/2009

Igloopol – Pogoń 0:0

Pogoń – Igloopol 1:1

Sezon 2007/2008:

Igloopol – Pogoń 2:1

Pogoń – Igloopol 0:0

Sezon 2006/2007:

Igloopol – Pogoń 0:2

Pogoń – Igloopol 1:1

Pozostałe mecze 9 kolejki:

Turbia – Źurawianka

MKS Kańczuga – Kolbuszowianka

Orzeł Przeworsk – JKS Jarosław

Polonia Przemyśl – Błękitni Ropczyce

Rzemieślnik Pilzno – KS Zaczernie

Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa

Strumyk Malawa – Partyzant Targowiska

żródło: własne