Malowanie odwołane!!!

Zapraszamy wszystkich chętnych do malowania we wtorek na godzinę 16:00. Prosimy o zaangaźowanie się w pracę na stadionie! Liczymy na waszą pomoc!
Poniedziałek: Dziś udało nam się odnowić 5 kolejnych przęseł, dzięki czemu mamy za sobą juź połowę pracy przy ogrodzeniu za sobą!

Jutro ze względu na to, źe osiągnęliśmy połowę prac organizowany będzie tradycyjny półmetek na którego zapraszamy wszystkich chętnych !!

Piątek: Dziś odnowiliśmy 5 przęseł ogrodzenia, oraz przygotowaliśmy dwa kolejne do malowania. Dziękujemy wszystkim, którzy dziś pracowali na stadionie i zapraszamy na kolejne malowania!

Czwartek: Dziś znów malowaliśmy, udało się nam odnowić kilka kolejnych przęseł, cieszy takźe to, źe pojawia się coraz więcej osób. Zostały takźe usunięte pręty na płocie aź do samej klatki, tak więc pracę idą powoli ale do przodu.

Środa: Dziś po raz kolejny spotkaliśmy się by malować ogrodzenie naszego stadionu. Z naszego zaproszenia skorzystał dziś nawet Prezes Adam Wiszyński, który nie mógł pojechać na mecz do Jarosławia z powodów osobistych i przyszedł pomóc w pracach na stadionie.

Dziś mieliśmy jechać do Jarosławia, by wspomóc dopingiem naszych piłkarzy, ale pomimo naszych usilnych starań, rozmów z zarządem Klubu JKS dostaliśmy do wiadomości, źe policja w Jarosławiu nas nie wypuści ze stacji. A źe pieniądze te moźemy wykorzystać na inne cele, postanowiliśmy, źe nie ma sensu jechać skoro moźemy nawet nie dojechać do Jarosławia. Zamiast tego zebraliśmy się na naszym stadionie i kontynuowaliśmy odnowę ogrodzenia.