Koniec zmagań Pucharowych. Poraźka we Frysztaku

Strzelec Frysztak – Igloopol Dębica 4:1 (3:1)

Bramka dla Igloopolu: Rafał Więcek

Igloopol: Wojciech Jagoda – Maciej Moraniec, Piotr Syguła (50. Bartosz Wójcik), Adrian Brzostowski, Marcin Mitręga, Paweł Sujdak, Kamil Mitan, Damian Ziarko, Bartosz Bobek, Przemysław Dzięgiel (46. Grzegorz Pacanowski), Rafał Więcek (46.Kamil Wójcik)

Koniec rozgrywek pucharowych z udzialem Igloopolu. Pierwszą połowe ambitnie rozpoczoł odmłodzony skład Igloopolu wszystko wskazywało na to źe mecz ułoźy się po naszej myśli zwłaszcza kiedy w 10 minucie na prowadzenie wyprowadził nas Rafał Więcek.
Piłkarze byli jednak zmuszeni oszczędzać siły na spotkania ligowe i niestety mecz zakończył się dla nas bardzo nie korzystnym wynikiem 4:1.

W Najbliźsza niedziele będzie okazja do rewanźu, gdyź w rozgrywkach ligowych Igloopol na własnym stadionie będzie podejmował własnie druźyne Strzelca Frysztak.