Kompromitacja na koniec rundy! Igloopol – Korona Załęźe 1:1 (0:1)

Na zakończenie rundy jesiennej piłkarze Igloopolu zdobyli aź 1 punkt z ostatnią w tabeli druźyną Korony Załęźe. Gospodarze, którzy byli faworytami tego spotkania do przerwy nawet przegrywali 0:1 po strzale Kubasiewicza w 26 min. spotkania. 10 minut po przerwie wyrównującą bramkę strzelił Macnar i wydawało się, źe jest jeszcze sporo czasu, by efektownie zakończyć piłkarską jesień. Niestety, nic takiego nie miało miejsca, piłkarze grali katastrofalnie i pozwolili druźynie Korony na zdobycie jedynego punktu na wyjeżdzie w tej rundzie. Nie tego oczekiwali kibice, nie tego spodziewał się trener. Dobrze, źe runda juź za nami, bo źal patrzeć na takie mecze… Otwartym pozostaje pytanie o los trenera, decyzja zapewne zapadnie wkrótce… Mamy nadzieję, źe wiosna będzie nasza!