Kolejne zero w tym sezonie

Kolejną porażką zakończył się mecz 5 kolejki. Rywalem Morsów była drużyna Błękitnych Ropczyce, której piłkarze Igloopolu ulegli 1:2.

Igloopol – Błękitni 1:2 (1:1)
Bramki: Machnik 37′ – Darłak 32′, Zawiślak 92′
Igloopol: Psioda – Jędrzejczyk, Mikulski, Socha, Smagacz, Machnik, Chmura (68 Hendzel), Stefanik, Mitręga, Micek (46 Oleksy), Brzostowski
Żółta kartka: Mitręga

W meczu z Błęktinymi Morsy mogły przegrywać już w 24 minucie, ale Łukasz Psioda zdołał naprawić swój błąd, broniąc strzał Kosiby. Kilka minut później nie mógł już zrobić nic po błędzie obrony i precyzyjnym strzale Darłaka. Co prawda po podaniu Pawła Micka szybko do wyrównania doprowadził Kamil Machnik, ale na tym dorobek gospodarzy się zamknął. Wynik spotkania ustalił w 92 minucie meczu Zawiślak zdobywając dla Błękitnych bramkę na wagę 3 punktów.