Kolbuszowianka Kolbuszowa – IGLOOPOL Dębica 1:2(1:2)

IGLOOPOL: Pyskaty – Krajewski, Jędrzejczyk, Baran, Dziobek, Nalepka – Mitek(40 Nowak), Stefanik, Juszkiewicz – Gosa (75 Janasiewicz), B.Bogacz (70 Sobkowicz).

Źółte karetki: Krajewski, Baran, Bogacz, Pyskaty

Czerwona kartka: Baran (61. druga źółta za faul na Szalonym)

Spotkanie to było typowym meczem walki, piłkarze gospodarzy do końca próbowali swoich sił jednak ulegli grającemu od 60 minuty w 10 IGLOOPOLowi. Pierwsza połowa przebiegała pod znakiem licznych akcji podbramkowych gości jak i gospodarzy. Juź w 10 minucie padł pierwszy gol w tym spotkaniu.
Jędrzejczyk (obrońca) popędził przez całe boisko, zmylił kilku graczy Kolbuszowianki i oddał mocny strzał na bramkę, piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Piłkarze gospodarzy nie dawali za wygraną i nadal próbowali swoich sił, w 22 minucie gry piłkę przejął Szalony, który umieścił futbolówkę w siatce. Kiedy wydawało się, źe w pierwszej połowie nie zobaczymy kolejnej bramki ku zadowoleniu dębickich kibiców w 45 minucie Arkadiusz Gosa wbił futbolówkę do siatki. Druga połowa to obraz walki w środku pola oraz kilku ataków zarówno z jednej jak i drugiej strony. W 60 minucie gry sędzia ukarał Barana czerwoną kartką i IGLOOPOL musiał grać w 10. Gra w osłabieniu nie przyniosła Kolbuszowiance sytuacji, po której mogliby, chociaź wyrównać. Morsy broniły swojej bramki jak lwy. Artur Jędrzejczyk próbował jeszcze raz przejść samotnie boisko z piłką i uderzyć na bramkę jednak tym razem został zatrzymany przez obrońcę miejscowych. Na pochwałę zasługują piłkarze IGLOOPOLu, którzy mimo gry w osłabieniu nadal próbowali atakować, a co najwaźniejsze nie stracili bramki. Sędzia tego spotkania całkowicie nie panował nad jego przebiegiem, gwizdał śmieszne sytuacje a nie widział tych powaźnych. Wszyscy pamiętamy jego postawę w meczu z Polonią Przemyśl w poprzedniej rundzie i teraz nie moźemy zmienić o nim zdania!

Pozostałe wyniki 32 kolejki:

Źurawianka Źurawica 4-0 Rafineria/Czarni Jasło

Strug Tyczyn 1-0 Elektrociepłownia Rzeszów

Sokół Nisko 1-1 Siarka Tarnobrzeg

Piast Tuczempy 2-1 Rzemieślnik Pilzno

Nafta Jedlicze 2-3 Izolator Boguchwała

Błękitni Ropczyce 2-0 Unia Nowa Sarzyna

Resovia 2-0 Stal Mielec

Polonia Przemyśl 0-0 Wisłoka Dębica