IGLOOPOL: Wilczyński – Reptak, M. Bogacz (46. Rudziński), Jędrzejczyk, Totoś (46. M. Kubas), M. Stefanik, Ostrowski (46. Juszkiewicz), Janasiewicz, Madura, Ferenc (46. Kiwacki), P. Bogacz(k).

Kolbuszowianka: Antos – Mazurek (46. Cieśla), Krystel, Pastuła (60. Szczęch), Szydło – Frankiewicz, Adranowicz (46. Serafin), Warzocha, I. Stagraczyński – Rymanowski, Golonka (46. Micek).

0:1 – Totoś 13 minuta.

0:2 – Juszkiewicz 55 minuta.

0:3 – Janasiewicz 83 minuta.

W dzisiejszym spotkaniu piłkarze IGLOOPOLu wygrali z Kolbuszowianką, 0:3 czym zapewnili sobie awans do dalszej części rozgrywek OPP. Pierwsza bramkę zdobył 0:1 Totoś w 13 minucie. Gra toczyła się w środku pola, akcja za akcję. W drugiej połowie padły, aź dwa gole, które przesądziły wynik spotkania. W 55 minucie piłka w siatce wylądowała po strzale Juszkiewicza a 28 minut póżniej gola zdobył Janasiewicz.

Zawodnicy meczu: P.Bogacz, Juszkiewicz, Stefanik.