Kibicuj z kulturą

KIBICUJ Z KULTURĄ – to zaproszenie do zabawy. To hasło pod szyldem którego chcemy wprowadzić na nasze trybuny nową jakość. To także wizja nowoczesnego klubu budowanego wspólnie z kibicami i dla kibiców.

 

Podstawowym celem tego projektu jest obalenie stereotypu, iż mecz piłki nożnej to z definicji wydarzenie niebezpieczne i nie dla wszystkich.

Chcemy to zmienić. Chcemy to zmienić z Wami. Jest takie powiedzenie: ” Bądź zmianą której pragniesz ”. Jesteśmy przekonani, że wszyscy pragniemy by nasz klub znów walczył o najwyższe trofea, by mówiono o nim z szacunkiem i wskazywano jako lidera na którym mogą wzorować się inni.

Igloopol to nie jest zwykły klub. To piękny kawałek historii Dębicy i nazwiska, które zobowiązują by z dumą kontynuować sportowe tradycje tego miasta.

Chcemy by to było naszą wspólną motywacją. Siłą którą nie powstrzymają nawet pojedyncze niepowodzenia.

Każda zmiana to proces, który wymaga jednak czasu – czasu, zaangażowania i wytrwałości.

 

By stadion znów żył.

 

Piłkarze dostarczają nam emocji walcząc o zwycięstwo na boisku.

Atmosferę na stadionie tworzycie WY – Kibice. Od Was w dużej mierze zależy czy mecz będzie piłkarskim świętem, czy futbolową żenadą.

Razem z Wami chcemy budować to pierwsze.

Dlatego chcemy zaprosić Was do wspólnej zabawy, bo projekt ” Kibicuj z kulturą ” to przede wszystkim właśnie zabawa, mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu.

Jak napisaliśmy już wyżej, każda zmiana to proces. Dlatego pierwszy etap naszej zabawy to akcja ” Załóż barwy ”.

Żadnemu kibicowi nie trzeba chyba tłumaczyć czym są klubowe barwy. Ze smutkiem zauważamy jednak, że ten przepiękny element piłkarskiego święta skrzętnie skrywany jest w domowych szafach.

Trzeba to zmienić!

Zapomnijmy o stereotypach. Zapomnijmy, że mamy 30, 40, 50 lub więcej lat. Jako rodzice powinniśmy naszym dzieciom pokazać jak można i należy bawić się z kulturą i radością.

Zapomnijmy, że gramy tylko w V lidze. To bez znaczenia. Jedyne co się liczy to wspólna pasja, zabawa i poczucie jedności w dążeniu do jednego celu – by NASZ klub był najlepszy.

By tak się faktycznie stało wszyscy musimy włożyć w to mnóstwo pracy. Powoli ale sukcesywnie, krok po kroku jako zarząd klubu chcemy i realizujemy to w miarę możliwości. Wierzymy, że Sklep Kibica który stworzyliśmy z myślą właśnie o Kibicach przyczyni się do tego, że już wkrótce nasz stadion będzie biało-niebieski i znów poczujemy radość i dumę z bycia razem na stadionie.

Wszyscy którzy włączą się do zabawy i na mecze naszej drużyny przychodzić będą ubrani w klubowe barwy, mogą liczyć na miłe niespodzianki ze strony władz klubu. Oczywiście nie będzie to rodzaj ” zapłaty ”, a jedynie kolejny element piłkarskiego święta, by na trybunie wszyscy czuli się dobrze. Do zobaczenia na stadionie!

 

Bądźcie zmianą której pragniecie – kibicujcie z kulturą. ”