Juniorzy rozjechani w Przemyśu!!!

Juniorzy starsi

Czuwaj Przemyśl – Igloopol Dębica 4-1(1-1)

IGLOOPOL: Bieszczad – Rosół, Cygan. Hendzel, Syguła(50 Magiera) – Porębski, Charchut, Ziarko(65 Pisz), Szpunar(69 Prucnal) – Siwula (79 Kuczaj), Kajpust (70 Więcek)

Juź przed tygodniem Czuwaj postraszył na wyjeżdzie Stal Sanok. Teraz przemyślanie wykorzystali w pełni atut własnego boiska i wyrażnie ograli faworyzowanych gości. Trzeba jednak dodać, źe dopóki Igloopol grał w pełnym składzie to był równorzędnym rywalem i dopiero czerwona kartka dla bramkarza „morsów” doprowadziła do dominacji gospodarzy. Prawdziwy popis dał napastnik Czuwaju Adamski , który zdobył wszystkie 4 gole. Najładniejszy był ten na 3-1, kiedy piłkarz „harcerzy” przyjął spokojnie piłkę w naroźniku pola karnego i precyzyjnym uderzeniem zaskoczył golkipera gości.

juniorzy młodsi

Czuwaj Przemyśl – Igloopol Dębica 4-0 (2-0)

IGLOOPOL: Fic – Wójcik, Lorenc, Przybyłowicz, P.Sujdak – Balasa(70 Wróbel), D.Sujdak, Pasik, Surdyka(65 Łukaszewski) – Bil, Kuczaj(60 Syguła)

Spotkanie ustawiła szybko zdobyta bramka przez Babiarza. W ogóle napastnik Czuwaju miał bardzo dobry dzień, bo udało mu się skompletować hat-trick. Goście do ataków ruszyli dopiero w końcówce, ale „nadziali” się na dwie kontry i było po zawodach.

Żródło: Dziennik Polski