Igloopol – Motor Lublin 4:6 (4:1)

Piłkarze Igloopolu poraz kolejny w meczu sparingowym nie odnieśli zwycięstwa. Przeciwnikiem dębiczan w poniedziałkowe popołudnie był III – ligowy Motor Lublin. Biało-niebiescy wystąpili w dość mocno eksperymentalnym składzie z Marcinem Juszkiewiczem w ataku i Piotrem Długoszem na lewej pomocy. Po pierwszej połowie, podopieczni Romana Gruszeckiego sensacyjnie prowadzili 4:1 po bramkach Bartosza Zołotara, Piotra Mikulskiego i dwóch Pawła Bogacza. Po przerwie na placu gry pojawili się piłkarze rezerwowi, którzy nie zdołali utrzymać korzystnego rezultatu i w ostateczności piłkarze Motoru mogli cieszyć się z dwubramkowego zwycięstwa. Na słowa pochwały zasłuźyli dwaj środkowi pomocnicy: Kaczówka i Nalepka, którzy zagrali pierwsze 45 minut. Zaskoczeniem dla kibiców, była obecnośc od pierwszego gwizdka na prawej obronie 18 – letniego Michała Bogacza.

Skład Igloopolu w pierwszej połowie: Nalepa – Maduzia, Socha, Mikulski, M.Bogacz – Zołotar, Kaczówka, Nalepka, Długosz – P.Bogacz, Juszkiewicz