Igloopol Debica – Galicja Cisna…piątek godz. 16:00!

Jutro o godzinie 16:00, Igloopol będzie gościł na swoim stadionie druźynę Galicji Cisna. Zespół z Cisnej przed sezonem uwaźany był za jednego z faworytów do awansu, jednak rzeczywistość zweryfikowała te plany i po półmetku rundy jesiennej Galicja zajmuje odległe (14) miejsce w tabeli, gromadząc na koncie zaledwie 9 punktów.
O wiele lepsze nastroje panują w ekipie Igloopolu, Morsy odniosły ostatnio dwa cenne zwycięstwa i w tabeli plasują się na dobrej piątej pozycji, mając w dorobku 15 punktów. Smaczku tej rywalizacji dodaje fakt, źe w zarządzaniu klubem z Cisnej prezesowi Markowi Czerenkiewiczowi dobrą radą słuźy nasz wieloletni działacz – Stanisław Baczyński.

„Jako dębiczanin, mogę powiedzieć, źe moje serce bije dla Igloopolu i źyczę mu zwycięstwa w tym meczu, chcę równieź powiedzieć, źe chciałbym by obydwa te kluby, załapały się po tym sezonie do wyźszej klasy rozgrywkowej…” mówi Stanisław Baczyński. Trudno się z ta opinią nie zgodzić i oby te słowa stały się prorocze!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na to spotkanie, wspomóźmy głośnym dopingiem naszych piłkarzy w odniesieniu kolejnego zwycięstwa.

Kaźdy kibic który kupi bilet, będzie uczestniczył w losowaniu atrakcyjnych nagród!

1. koszulka reprezentacji polski

2. czapeczka w barwach narodowych

3. piłka noźna

4. szalik Igloopolu

5. plakat „ULTRAS MORSY”