IGLOOPOL Dębica – Źurawianka Źurawica 2:1(0:1)

Bramki:Tyrawski(40), Mitek (57), Ferenc(77).

Skład IGLOOPOLu: Wilczyński- Krajewski, Baran,Jędrzejczyk,Dziobek-Wiszyński(P.Bogacz 46min),Mitek,Socha,Stefanik(Nowak (Siwek)),Juszkiewicz-Janasiewicz(Ferenc).

Skład Źurawianki: A.Horodecki – J. Gierczak, P.Załoga, R.Gorczyca ,

M.Bąk – Ł.Tyrawski, J.Harłacz, P.Pankiewicz (A.Samborski ok 80min) Ł.Bąk – M.Dmitrzyk (K.Gawłowski 46 min), G.Hajduk (M.Błaszczyk ok 70min).

W dzisiejszym spotkaniu piłkarze IGLOOPOLu wygrali z Źurawianką Źurawica 2:1 (0:1). W pierwszej połowie ofensywę przejęli goście, którzy stworzyli sobie więcej sytuacji strzeleckich – jedną z nich wykorzystali, po błędzie obrony Źurawianka prowadziła 0:1. W drugiej połowie do ataku ruszyły Morsy, którzy nieustępliwie dąźyli do zdobycia wyrównującej bramki, ich praca została wynagrodzona i w 57 minucie gry w pole karne dostał się Mitek, który bezbłędnie umieścił piłkę w siatce. Igloopolanie nie poprzestali na jednej bramce i nadal atakowali, w 77 minucie gry do piłki doszedł Ferenc, który umieścił ją w siatce rywala, czym ustanowił wynik spotkania.