IGLOOPOL Dębica – Sokół Nisko 2:0(0:0)

Bramki: Nowak 66", Stefanik 68"(k)

IGLOOPOL: Pyskaty – Baran,Jędrzejczyk, Dziobek, Krajewski – Juszkiewicz(M.Bogacz 76"), Nalepka, Stefanik, Mitek(Nowak 24") – Bobek(Maduzia 85"), B.Bogacz(Janasiewicz 60")

Źółte kartki: Nowak 66", Stefanik 77"

Pierwsza połowa przebiegała głownie w środku pola, oba zespoły wyprowadziły kilka składnych akcji, które jednak do niczego nie doprowadziły. Igloopol juź w pierwszej połowie mógł objąć prowadzenie po tym jak M. Juszkiewicz wpadł w pole karne rywala i został sfaulowany – jednak sędzia "nie widział" zdarzenia i nie podyktował jedenastki. Druga połowa zaczęła się od silnych ataków Igloopolu jednak dopiero w 66 minucie gry, Nowak wpadł w pole karne Sokoła i zdobył pierwszą bramkę. Juź dwie minuty póżniej w polu karnym został sfaulowany Janasiewicz, jedenastkę bez błędnie wykonał Stefanik, czym ustanowił wynik spotkania na 2:0.

Prezes Igloopolu Adama Wiszyński po meczu:

Druga połowa naleźała do Nas, dwie bramki, które się Nam naleźały z przebiegu gry. Ogólnie dobra gra i wygrana.