IGLOOPOL Dębica – Kolbuszowianka Kolbuszowa 2:0 (1:0)

Bramki: B. Bogacz 2, J.Mitek 67

IGLOOPOL:Pyskaty – Dziobek, Baran, Krajewski, Jędrzejczyk – Juszkiewicz, Nalepka, Stefanik(Nowak 84"), Mitek(Janasiewicz 68") – Bobek(Maduzia 80"), B.Bogacz(Ferenc 68")

KOLBUSZOWIANKA: Sito – Mazurek, Frankiewicz, Krystel, Cieśla (46. Stagraczyński), Kużma (73. Szydło), Warzocha, Micek, Adranowicz (46. Pruś), Szalony, Rymanowski.

Sędziował: Łukasz Strzępek (Rzeszów).

Czerwona kartka: Jędrzejczyk 56"(za dwie źółte)

W dniu dzisiejszym piłkarze Igloopolu odnieśli 5 z rzędu zwycięstwo pokonując wyźej notowaną przed tym meczem druźynę Kolbuszowianki Kolbuszowa! Nie było to łatwe spotkanie dla podopiecznych Andrzeja Garleja, którzy od 55 min. grali w 10 po drugiej źółtej kartce dla Jędrzejczyka.
Mimo to udało się w II połowie strzelić jeszcze jedną bramkę, którą zdobył strzałem głową Jacek Mitek, po świetnej akcji M.Juszkiewicza. Do przerwy Igloopol prowadził po bramce Bogacza, który z 3 metrów dobił bezpańską piłkę i juz w 2 min spotkania dał prowadzenie biało-niebieskim. Nasi piłkarze grali bardzo ambitnie, a dodatkowo szczęście było po ich stronie, najpierw przed utratą bramki uratował nas słupek, potem poprzeczka, pewnie grał w bramce Krzysztof Pyskaty. Trzeba przyznać, źe Igloopol miał równieź sytuacje do zmiany rezultatu, sytuacji sam na sam w I połowie nie wykorzystał J.Mitek, a w II M.Juszkiewicz, który był najlepszy na boisku!

Piłkarzom dziękujemy za ambitną postawę na boisku i kolejne 3 pkt, kibicom za doping! Niech dobra passa zwycięskich spotkań trwa nadal!

Pozostałe wyniki 15 kolejki:

Rafineria/Czarni Jasło – Źurawianka Źurawica 1:1

Elektrociepłownia Rzeszów – Strug Tyczyn 0:2

Siarka Tarnobrzeg – Sokół Nisko 1:0

Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy 0:0

Izolator Boguchwała – Nafta Jedlicze 2:0

Unia Nowa Sarzyna – Błękitni Ropczyce 0:1

Stal Mielec – Resovia 2:0

Wisłoka Dębica – Polonia Przemyśl 1:0