IGLOOPOL Dębica – Izolator Boguchwała 1:1(1:1)

Bramki: Stefanik 31 – Porada 12

Kartki: Mitek 4, P.Pięta 40, Jędrzejczyk 60, Kopiec 61.

Skład: Wilczyński – Baran, Jędrzejczyk, Dziobek, Krajewski(Maduzia 79) – Nalepka, Stefanik, Juszkiewicz, Mitek (Siwek 88)- Nowak (Janasiewicz 67), P.Bogacz (B.Bogacz 46).

W dzisiejszym meczu piłkarze Igloopolu zremisowali z Izolatorem 1:1. Od początku pierwszej połowy inicjatywę przejęli gospodarze, którzy wykonali kilka ciekawych akcji na bramkę przyjezdnych. Niestety w 12 minucie gry, kiedy to doszło do rzutu roźnego w dogodnej sytuacji znalazł się Porada Maciej, który umieścił piłkę w siatce. Morsy nie dały za wygraną i nadal uporczywie atakowali, w 31 minucie gry w lekkim zamieszaniu podbramkowym Stefanik bezbłędnie umieścił futbolówkę w bramce (główka). Druga połowa opiewała pod znakiem błędów arbitra spotkania, który raz gwizdał na jedną, a raz na drugą stronę. Piłkarze Igloopolu stwarzali sobie dogodne sytuacje, lecz nie umieli ich wykorzystać, w 61 minucie gry przewrotką próbował wbić piłkę do bramki strzelec pierwszego gola Stefanki, lecz piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką, swojego szczęścia próbowali takźe, B.Bogacz, Nalepa, Juszkiewicz jednak źadnemu z nich nie udało się zdobyć bramki na wagę trzech punktów.

Gracze meczu: Stefanik, Juszkiewicz, B.Bogacz, Mitek.