Igloopol Dębica – Galicja Cisna 0:3 (0:1)

Słaby mecz i tragiczny wynik – tak moźna określić dzisiejsze spotkanie pomiędzy Igloopolem a Galicją. Morsy od początku grały ambitnie, jednak nasi piłkarze nie potrafili zdobyć bramki – co tu duźo pisać po prostu nie ma w Igloopolu napastnika. Galicja natomiast całe spotkanie grała rozwaźnie i z kontry co przełoźyło się na wynik.

Zdjęcia ze spotkania
IGLOOPOL: Wilczyński – Nowak, Baran, Krajewski, Stefanik – Machnik (83 Sujdak), Socha, Micek (74 Chmiel), Madura (83 Juszkiewicz) – Janasiewicz (37 Długosz), Kubas.

Galicja: Szramowiat – Buczek, Sokół, Jurczak, Frydrych – Rozborski, Zych, Zajdek, Wetchacz – Popowicz, Solarz.

Bramki: 0-1 Solarz (21), 0-2 Zych (64), 0-3 Solarz (73)

Sędziował Gerard Źuławski z Mielca.

Źółte kartki: Długosz – Zajdek.

Widzów 250.

Wypowiedzi trenerów:

Józef Stefanik (Igloopol Dębica)- Był to najsłabszy mecz moich zawodników w dotychczasowych spotkaniach. Moi piłkarze nie są naleźycie przygotowani do sezonu. W pierwszej połowie zaczęło brakować im sił. Mieliśmy kilka sytuacji strzeleckich zwłaszcza w pierwszej połowie i jestem przekonany, źe gdyby, chociaź jedna z tych sytuacji została wykorzystana mecz potoczyłby się zupełnie inaczej. Przegraliśmy, trudno walczymy dalej, sezon się dla nas jeszcze nie skończył.

Robert Gorzynik (Galicja Cisna)- Chciałem podziękować chłopakom, z zaangaźowanie i trzy strzelone bramki. Dzisiaj w Dębicy pokazaliśmy dojrzałą piłkę, posiadam naprawdę dobry zespół, który stanowi kolektyw. Wykorzystaliśmy niemalźe wszystkie błędy zawodników Igloopolu, dlatego zdołaliśmy aź trzykrotnie trafić do bramki Wilczyńskiego.

Poziom widowiska (gra obu druźyn): 2/10

Poziom gry Igloopolu: 2/10

Poziom gry Galicji: 3/10

Ocena sędziego: 6/10Video ze spotkania: