Igloopol Dębica – Wisła Kraków 5:1 (juniorzy)

Pewnym zwycięstwem 5:1 zakończył się dzisiejszy sparing juniorów Igloopolu z Wisłą Kraków. Dwie bramki w tym meczu dla podopiecznych Jacka Klisiewicza strzelił Hubert Hendzel, po jednym trafieniu dołoźyli Rafał Więcek, Tomasz Siwula i Michał Dymek.

Spotkanie było rozgrywane w trudnych warunkach, jednak pomimo tych przeciwności gra naszych piłkarzy mogła się podobać. Igloopol w tym meczu był zdecydowanie lepszym zespołem i juź do przerwy prowadził 3:0, po zmianie stron „morsy dorzuciły jeszcze dwa gole pieczętując nimi swoje zwycięstwo.

Igloopol: Psioda – Syguła, Rosół, Dymek, Łukaszewski – Persak, Charchut, Kucharski, Mitrega – Siwula, Hendzel, po przerwie zagrali: Bieszczad, Mitan, Porębski, Prucnal, Grdeń

Żródło: własne