Igloopol Dębica – Unia Nowa Sarzyna

W najbliźszą niedzielę o godz. 15:00 Igloopol gościł będzie na swoim stadionie druźynę Unii Nowa Sarzyna. Unia to aktualnie 4 zespół czwartej ligi podkarpackiej. Popularne „Tatary” mają na koncie 37 pkt. i w rundzie wiosennej są do tej pory niepokonane. Uniści na wiosnę wygrali kolejno dwa mecze z Siarką Tarnobrzeg i Stalą Sanok aplikując rywalom po jednym golu.

Gorąco zapraszamy wszystkich na to spotkanie, wspomóźmy naszą druźynę głośnym dopingiem w drodze po kolejne ligowe punkty!

Bilety: normalny 6 pln, ulgowy 4 pln, kobiety i dzieci do 13 lat wstęp wolny. Dzieci do lat 13 mogą wejść na stadion tylko z prawnym opiekunem!

Wyniki 20 kolejki:

Korona Załęźe – Źurawianka Źurawica 0:1

Polonia Przemyśl – Lechia Sędziszów Młp. 1:1

Siarka Tarnobrzeg – JKS Jarosław 4:0

Stal Sanok – Stal Mielec 1:1

Galicja Cisna – Zryw Dzikowiec 0:3 (wo)

Igloopol zajmują 8 miejsce w tabeli, nasza druźyna zgromadziła do tej pory 27 pkt. i w rundzie wiosennej jest równieź niepokonana. W dotychczas rozegranych meczach Morsy wygrały 1:0 u siebie z Lechią Sędziszów, oraz po bardzo dobrym meczu w Krośnie zremisował z Karpatami 1:1, będąc w tym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym.

W rundzie jesiennej w meczu po między tymi zespołami lepsza była Unia, która wygrała z Igloopol 2:0, obydwie bramki dla Unii zdobył Daniel Radawiec, spory udział w tym zwycięstwie miał arbiter, który bardzo tendencyjnie sędziował te zawody.