IGLOOPOL Dębica – Sokół Nisko 1:0(0:0)

IGLOOPOL: Wilczyński – Madura, Chmiel, Baran, Nowak – Machnik, Juszkiewicz, Micek, Długosz (Chmura)- Janasiewicz (Kubas M), Kubas G.(Macnar).

Po dotkliwej poraźce w Mielcu piłkarze Igloopolu wygrali z Sokołem Nisko 1:0(0:0). Bramkę w 55 minucie gry zdobył Juszkiewicz. Od pierwszych minut widać było ogromną motywację młodego zespołu dębiczan, którzy napierali – próbowali atakować bramkę gości. Pierwsza połowa była niezbyt ciekawa, dominowała gra w środku boiska oraz sporadyczne próby strzałów jednej jak i drugiej druźyny. Po zmianie stron gra nabrała tempa i Morsom wychodziło coraz więcej akcji. W 55 minucie wyróźniający się dzisiaj Juszkiewicz zdołał umieścić futbolówkę w siatce, czym ucieszył podłamanych poraźkami kibiców gospodarzy. Piłkarze Igloopolu jeszcze kilka razy próbowali swojego szczęścia jednak mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Gracz meczu: Juszkiewicz.