IGLOOPOL Dębica – Sandecja Nowy Sącz 2:2 (2:1)

Bramki: Masłoń 17 , Stefanik 44(kar)

Skład : Wilczyński(45. Małozięć) – Maduzia(Bogacz) , Baran , Jędrzejczyk , Krajewski(Reptak) – Mitek , Janasiewicz(Wiszyński) , Stefanik(Kaczówka) , Nowak(Nalepka) , Ferenc(Bogacz) , Masłoń

W dzisiejszym sparingu druźyna IGLOOPOLu zremisowała 2:2 z III ligową Sandecją Nowy Sącz. Pierwszego gola zdobyli goście w 9 minucie gry, za co w 14 minucie Morsy odwdzięczyli się rywalowi zdobywając bramkę, wykonawcą był Bartosz Masłoń(przebywający na testach w IGLOOPOLu). Pod koniec pierwszej połowy spotkania padła jeszcze jedna bramka dla IGLOOPOLu, jeden z Morsów został faulowany w polu karnym Sandecji, wykonawcą karnego był Stefanik, który bezbłędnie umieścił piłkę w siatce. W drugiej połowie gra przebiegała raczej na środku, jednak tym razem faulowany w polu karnym został gracz Sandecji, który wykorzystał soją okazję i ustalił wynik spotkania na 2:2.