I Ty moźesz pomóc oddając krew! 30 litrów krwi na 30-lecie Igloopolu!

W roku 2008 przypada jubileusz 30-lecia powstania LKS Igloopol Dębica! Z tej okazji zorganizowanych zostanie szereg imprez mających na celu uświetnienie tych obchodów.

Równieź my: kibice i sympatycy LKS Igloopol Dębica, pragniemy zrobić coś szczególnego dla upamiętnienia tego wydarzenia, a mając na uwadze, jak cennym darem jest ludzka krew, postanowiliśmy uczcić jubileusz Klubu, masowo ją oddając. Naszej inicjatywie przyświecać będzie hasło: „30 litrów krwi, na 30-lecie Igloopolu!”

Do naszej akcji zapraszamy wszystkich dębiczan, w tym dębickich kibiców z obydwóch stron miasta, mając na uwadze wyjątkowy cel tej inicjatywy. Liczymy na to, źe przynaleźność klubowa nie będzie odgrywała tu źadnej roli, a za naszym przykładem wiele osób zdecyduje się na ten szlachetny krok.

Honorowym krwiodawcą moźe zostać zdrowa dorosła osoba w wieku 18-65 lat. W Dębicy punkt krwiodawstwa funkcjonuje w miejscowym szpitalu. Działa on od poniedziałku do piątku, w godz. 7-10. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu toźsamości z numerem PESEL. Dębica czeka na naszą krew!!! Oddając krew powiedz IGLOOPOL!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Kibice LKS IGLOOPOL DĘBICA