Igloopol Dębica – KP Dzikowiec 2:0 (1:0)

2:0 Brzostowski 58 min.

Igloopol: Psioda – Psioda (86.Brandys) – Mitręga, Mikulski, Rogowski, Rokita, Długosz (78.Sujdak), Halz (58.Smagacz), Socha (55.Oleksy), Stefanik, Micek (70.Łukaszewski), Brzostowski

Dzikowiec: Król – Maciąg, Zalewski, Pączek, Mokrzycki, Grądzki, Staszewski, Skupiński, Opaliński (46. Reguła), Krystel (70. M. Bżdzikot), Źur (81. Drźał).

Sędziował: Marek Pająk, oraz Paweł Małodziński i Marcin Konefał (Mielec)

W meczu rozpoczynającym 28 kolejkę dębickiej okręgówki Igloopol Dębica wygrał 2:0 na własnym stadionie z KP Dzikowiec. Morsy obięły prowadzenie tuź przed przerwą po golu Łukasza Stefanika, w drugiej połowie drugą bramkę dla gospodarzy 58 min. zdobył Adrian Brzostowski. Do jutrzejszego meczu Startu Wola Mielecka z Wisłoką pozostajemy liderem, a póżniej wszystko rozstrzygną derby… szersza relacja wkrótce.